Profesjonalna diagnostyka słuchu
Udzielamy wsparcia i pomocy w poprawianiu jakości słuchu

Aparaty słuchowe dla dzieci

 Aparaty słuchowe dla dzieci – Phonak SKY

W naszej ofercie znajdą Państwo aparaty słuchowe dla dzieci szwajcarskiej firmy Phonak.

Phonak jest światowym lider w produkcji aparatów słuchowych dla dzieci jak i dla dorosłych.

Każdy rodzic chciał by dać dla dziecka to co najlepsze. Dlatego też jeśli poszukują Państwo najlepszych rozwiązań w dziedzinie protetyki słuchu dla najmłodszych, proszę dokładnie przyjrzeć się produktom serii Phonak SKY.

Większość rodziców kupując aparaty słuchowe trafia do punktów producenckich gdzie tak naprawdę nie mają wybory marki produktów czyli rozwiązań technologicznych. Każdy producent dba o to aby sprzedawać własne produkty :)

Pamiętajmy zakup aparatów słuchowych jest na parę lat, rozwój dziecka zależy w dużym stopniu od słuchu, dlatego jako rodzice umówcie się na rozmowę z "niezależnym"  specjalistą, porównajcie możliwości i ceny.

Aparaty słuchowe Phonak Sky B zostały wyposażone w  system operacyjny AutoSense Sky OS (specjalny system do aparatów słuchowych dla dzieci), który stanowi gwarancję, że nasz pociechy będą czerpać maksymalną korzyść z bezproblemowego słyszenia. Platforma AutoSense Sky OS rejestruje, analizuje warunki akustyczne i dobiera najlepsze ustawienia aby zapewnić większy komfort i łatwości użycia. Nie ma potrzeby żadnych regulacji  przez rodzica, dzięki czemu dzieci mogą skupić się na przeżywaniu przygód.

Jako jedyny producent na świecie firma Phonak w aparatach słuchowych dla dzieci Sky B wykorzystują najnowszy algorytm SoundRecover2. Jest to  adaptacyjny system obniżający częstotliwości. Rozwiązanie te, zwiększa słyszalność mowy aby móc komunikować się bez obaw.

Firma Akustyk jako jedna z niewielu posiada w ofercie aparaty słuchowe większości producentów!

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie prducenta Phonak Polska.

 

Zobacz również informacje:
Mam wybrać 2 aparaty słuchowe czy 1 ?
O utracie słuchu.


Oddział Białystok
Centrum Medyczne Bojary
ul. Piasta 14 /pierwsze piętro/
tel. 85 672 30 81
Oddział Zambrów
Przychodnia Rodzinna NZOZ Barbara Gębala-Jarocka
ul. Kazimierza Pułaskiego 2A
tel. 85 672 30 82