Profesjonalna diagnostyka słuchu
Udzielamy wsparcia i pomocy w poprawianiu jakości słuchu

Aparaty słuchowe Cros

Aparaty CROS to systemy wpomagające słyszenie u osób z jednostronną głuchotą. Kiedy słyszysz tylko na jedno ucho, urządzenie Cros jest najlepszym z możliwych rozwiązań dostępnych na rynku.  Na całość systemu składają się tylko dwa elementy przynoszące dużo więcej korzyści.

Pierwszym z nich jest odbiornik Cros z mikrofonem, odbierającym dźwięki ze strony ucha niedosłyszącego i przekazującym je do aparatu słuchowego umieszczonego na uchu lepiej słyszacym. Aparat słuchowy zatem nie tylko odbiera dźwięki z ucha  niesłyszącego, ale także przetwarza je w uchu słyszącym.

Wśród zalet takiego rozwiązania wyróżnia się:  możliwość słyszenia po stronie, po której do tej pory nie słyszeliśmy, bezproblemowy udział w rozmowach w zmiennych warunkach akustycznych, ale bez zmiany pozycji i ukierunkowywania się do rozmówcy, lepsze rozumienie mowy w hałasie, a przede wszystkim rozwiązanie Cros jest dyskretne i nie wymaga ingerencji chirurgicznej.

Należy pamiętać, że podobnie jak w przypadku aparatów słuchowych, istnieje możliwość przetestowania systemu Cros - można wypożyczyć oraz porównać z produktem konkurencyjnej firmy z naszej oferty.

Jako jedna z niewielu firm posiadamy w ofercie systemy Cros większości producentów!


Skontaktuj się z nami, a nasz Protetyk, opowie Ci o możliwościach właśnie takiego rozwiązania!

Zobacz również informacje:
Czy potrzebuję aparatu słuchowego?
Bezpłatne badanie słuchu.


Oddział Białystok
Centrum Medyczne Bojary
ul. Piasta 14 /pierwsze piętro/
tel. 85 672 30 81
Oddział Zambrów
Przychodnia Rodzinna NZOZ Barbara Gębala-Jarocka
ul. Kazimierza Pułaskiego 2A
tel. 85 672 30 82