Profesjonalna diagnostyka słuchu
Udzielamy wsparcia i pomocy w poprawianiu jakości słuchu

Aparaty słuchowe niewidoczne IIC

Apaparaty słuchowe  IIC są to najmniejsze dostępne na rynku modele aparatów słuchowych.

Wykonanie aparatu IIC opiera się na pobraniu odlewu z ucha pacjenta. Odlew jest skanowany, a obudowę wykonuję się za pomocą drukarki 3D. Przed wykonaniem tego typu aparatu niezbędna jest wstępna ocena przewodu słuchowego przez protetyka słuchu.

Aparaty głęboko kanałowe są dopasowywane indywidualnie do budowy anatomicznej przewodu słuchowego. Dokładne odwzorowanie obudowy aparatu pozwala na całkowite umieszczenie go głęboko w kanale, pod samą błonę bębenkową. Elektronika umieszczona w środku aparatu, sprawia, że są one w pełni automatyczne, co oznacza, że sprzyja to w jeszcze bardziej naturalnym odbiorze wrażeń akustycznych.

Inną z wielu zalet, którą pacjenci szczególnie sobie cenią, jest możliwość korzystania z telefonu trzymając go blisko przy uchu, bez zakłóceń, czy gwizdania. IIC jest to model aparatu polecany osobom ceniącym sobie komfort i dyskrecję, umieszczenie aparatu w przewodzie słuchowym, tak głęboko sprawia, że jest on niemal niewidoczny. Aparaty te pozwalają na wykonywanie  codziennych czynności bez zdejmowania ich w ciągu dnia. W swojej budowie posiadają cieniutką żyłkę służącą do łatwiejszego wkładania i wyjmowania aparatu słuchowego.

Umów się na bezpłtne badanie słuchu oraz bezpłatną konsultację.
Umożliwiamy bezpłatne przetestowanie aparatów słuchowych  nawet wewnątrzusznych!

Gwarancja do 4 lat!

Zobacz również informacje:
Dlaczego my / O nas
Kontakt


Oddział Białystok
Centrum Medyczne Bojary
ul. Piasta 14 /pierwsze piętro/
tel. 85 672 30 81
Oddział Zambrów
Przychodnia Rodzinna NZOZ Barbara Gębala-Jarocka
ul. Kazimierza Pułaskiego 2A
tel. 85 672 30 82